O firmie

Firma KOLEX istnieje od 1995 roku.

Zasadniczą działalność firmy stanowi produkcja konstrukcji stalowych na potrzeby obiektów przemysłowych (hale produkcyjne, magazynowe itp.), konstrukcji pomocniczych – podesty techniczne, konstrukcje wsporcze, schody itp.

Od 2012 roku rozszerzyliśmy zakres naszej działalności o produkcję stolarki okienno-drzwiowej aluminiowej. Na początku produkcja ta przeznaczona była niemal wyłącznie na potrzeby budowanych przez nas obiektów przemysłowych.

W 2020 roku zakupiliśmy centrum obróbkowe sterowane numerycznie, przeznaczone do obróbki profili aluminiowych. Zakup centrum obróbkowego oraz innych maszyn znacząco zwiększył nasze możliwości produkcyjne.

W 2022 roku w wyniku reorganizacji powstała KOLEX ALUMINIUM sp. z o.o. jako odrębna firma zajmująca się wyłącznie produkcją i montażem stolarki aluminiowej.

Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku, zarówno w zakresie profili aluminiowych, jak i szyb oraz stosowanego osprzętu i technik montażu.

Dokonujemy pomiarów, w uzgodnieniu z Klientem opracowujemy ofertę, w naszym zakładzie realizujemy całą produkcję, dostarczamy gotowe wyroby na miejsce, wykonujemy montaż zwracając uwagę na zapewnienie wymaganej izolacyjności termicznej i przeciwwilgociowej.

Wychodząc naprzeciw potrzeb rynku w listopadzie 2021 roku uzyskaliśmy certyfikat umożliwiający nam produkcję drzwi i okien przeciwpożarowych z systemów aluminiowych.

Dbamy o wysoką jakość, dokładność wykonania i estetykę naszych wyrobów.

Staramy się aby nasze drzwi, okna, fasady były pod każdym względem dopasowane do rzeczywistych potrzeb klienta.

Realizacje

Strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej na ten temat na Polityka prywatności